O FOTOBÚDKE FUNNY FOTOBOX

FOTOBÚDKA FUNNY FOTOBOX  je vhodná na všetky druhy akcií – svadby, firemné večierky, stužkové slávnosti, plesy, výstavy, veľtrhy alebo akékoľvek iné akcie.

K dispozícii Vám bude po celý čas náš ochotný a vždy usmiaty personál. S našim FUNNY FOTOBOXOM bude o zábavu určite postarané a všetci hostia si domov odnesú za pár sekúnd nezabudnuteľné  a originálne fotky. S využitím tých správnych zábavných rekvizít vyčarujú fotky z našej fotobúdky úsmev na tvári každého hosťa. FOTOBÚDKA FUNNY FOTOBOX má veľkú dotykovú obrazovku, na ktorej sa pred odfotením budete vidieť a môžete sa upraviť a zaujať tú správnu pózu.

Fotopásik

Každá fotka môže obsahovať fotopásik s názvom akcie, dátumom akcie, logom firmy alebo menami mladomanželov či oslávenca.

Okamžitá tlač

Fotografie sú vytlačené za pár sekúnd. Počas trvania Vašej akcie je tlač fotografií NEOBMEDZENÁ.

Fotky online

Náš Funny Fotobox je po celú dobu online, takže si môžete fotky posielať na email alebo ich rovno zdieľať na Facebooku.

Fotosteny podľa Vášho želania

Vyberte si jednu z našich originálnych fotostien a spravte si nezabudnuteľné fotky. Ponúkame zábavné, romantické alebo rôzne iné tematické fotosteny.

Množstvo rekvizít pre zábavu

Ponúkame Vám široký výber rekvizít, s ktorými si užije kopec zábavy každý. Rekvizity spestria a oživia fotky a vytvoria príjemnú úsmevnú atmosféru.

Výber z rôznych formátov

Môžete si vybrať fotku s jedným, dvoma, troma či so štyrmi zábermi. Ponúkame vám na výber rozmer fotky 10x15cm, alebo obľúbený formát 5x15cm (tzv.záložka do knihy).